Ako zapojiť školu do programu

Podporte rozvoj zdravej a udržateľnej kultúry stravovania vo vašej škole.

Čo musíte urobiť, aby bola vaša škola alebo škôlka Skutočne zdravá?

Pomôžeme vám

Nie ste v tom sami. Pomôžeme vám splniť kritéria programu Skutočne zdravá škola a škôlka.

Po vašej registrácii vašej školy do programu Skutočne zdravá škola alebo Skutočne zdravá škôlka urobíme všerko pre to, aby sme vás motivovali a povzbudzovali k dosiahnutiu ocenenia.

Získete podporu regionálnej koordinátorky programu a informácie o akciách vo vašom regióne, ktorý sa priebežne bude napĺňať.

Registráciou do programu získavate prístup nielen k návodom na plnenie kritérií a neformálnym vzdelávacím pomôckam a metodickým materiálom, ktoré vám pomôžu naplniť kritéria programu, ale taktiež do vášho personalizovaného školského „portálu“ na našom webe. V redakčnom systéme budete mať možnosť upravovať základné údaje o vašej škole, písáť články v sekcii Blog, a aktualizovať svoj postup v plnení kritérií programu Skutočne zdravá škola. Prostredníctvom vlastného blogu budete môcť informovať verejnosť o dianí vo vašej škole.

V neposlednom rade sa stávate súčasťou siete škôl, z ktorých mnohé sú ochotné poskytnúť vám rady v oblastiach, ktoré už oni vyriešili. Zoznam všetkých zapojených škôl nájdete tu.

Všetky registrované školy dostanú:

• Prístup k radám a pomoci od regionálnych koordinátoriek programu
  • Prístup k online pomôckam k plneniu kritérií programu
  • Prístup k online databázi preverených vzdelávacích fariem na celom území SR (v riešení)
  • Pozvánky na vzdelávacie akcie a semináre vo vašom regióne
  • Vašu vlastnú stránku školy s blogom na webe programu Skutočne zdravá škola
  • Informácie o vašej škole v našej on-line databáze a mape na našom webe

Školy, ktoré splnia kritéria:

• Môžu používať logo ocenenia
  • Obdržia certifikát k vystaveniu v škole
  • Obdržia pozvanie na naše každoročné slavnostné odovzdávanie ocenení