Ako nám môžete pomôcť

Aby sme dokázali presadiť lepšie stravovanie v školách a škôlkach, potrebujeme vašu podporu. Môžete nás podporiť niekoľkými rôznymi spôsobmi, alebo sa do iniciatívy rovno zapojiť.

Podporte nás finančne - prispejte na prevádzku našej iniciatívy a pošlite ľubovolnú čiastku na účet číslo SK5809000000005055509173.

Staňte sa signatárom iniciatívy - pridajte s k tým, ktorí našu iniciatívu podporujú. Pošlite nám email na szs@jemine.eu, kde napíšete vaše meno, priezvisko, profesiu a prípadne krátky text, prečo ste sa rozhodli podporiť našu iniciatívu.

Staňte sa regionálnym koordinátorom - podľa svojich vlastných možností môžete s nami pracovať na spoločných cieľoch, neváhajte nás kontaktovať. Snažíme sa vytvoriť sieť spolupracujúcich subjektov, nie direktívnu hierarchickú organizáciu.

Napíšte nám príklad dobrej praxe - ak ste členom školského zariadenia a myslíte si, že deťom varia podľa našich kritérií, navrhnite vašu školu ako príklad dobrej praxe. Pošlite nám odkaz na web, kde je uverejnený jedálniček.

Dajte o nás vedieť vašim známym a priateľom - môžete tak urobiť rozoslaním našej web stránky alebo odkazom na facebookovom profile iniciatívy.

Na Facebooku označte “Páči sa mi to” a neunikne vám žiadna správa.

Informujte o programe Skutočne zdravá škola riaditeľa či riaditeľku vašej školy - určite chcete, aby vaše deti chodili do Skutočne zdravej školy. Napíšte o programe riaditeľovi alebo riaditeľke.