Webinár: Skutočne zdravá škola v praxi #2

23. 9. 2021 | 14:00 - 15:30
online / TBA

Pozývame Vás na 2. webinár s názvom "Skutočne zdravá škola v praxi", na ktorom vám vysvetlíme piliere a kritériá programu, dôvody, prečo je dôležité vzdelávanie ku zdraviu na školách a ako program implementujú už zapojené školy

Pre koho je určený: zriaďovatelia škôl (kraj, mesto, obec), vedenie škôl, vedúce a pracovníci školských jedální, tvorcovia politík v oblasti verejného stravovania, pedagógovia, rodičia.

Prečo by ste sa mali zúčastniť: Cieľom je motivovať školy k zapájaniu do programu Skutočne zdravá škola a podpora zdravého životného štýlu detí a mádeže na školách a v škôlkach. Na webinári sa dozviete, ako na to, a že to vôbec nie je také ťažké. Tešíme sa na Vás!

Cena: účasť voľná, na zapojenie sa je však potrebná registrácia. 

Registrácia: na webinár sa registrujte v tomto registračnom formulári. Po registrácii Vám pred konaním webináru pošleme link, na ktorom môžete webinár sledovať a priamo sa zapájať aj otázkami.

Sledovať webinár môžete z počítača, notebooku, tabletu alebo smart phone-u, odkiaľkoľvek.

Partnerom webináru je spoločnosť Kaufland

Program:

14:00 - 14:10   Uvítanie účastníkov a úvod do témy, Eva Blaho, Skutočne zdravá škola, o.z.

14:10 - 14:50   Piliere a kritéria programu Skutočne zdravá škola, Eva Blaho, Skutočne zdravá škola, o.z.

14:50 - 15:15   Praktické skúsenosti s programom - Karolína Kalmünzerová, Skutečně zdravá škola ČR

  • Dozviete sa prečo je program pre školy v Českej republike taký atraktívny (majú ich zapojených už viac ako 400) a aké sú najpálčivejšie problémy škôl pri plnení programu a tipy na ich riešenia s ohľadom na príklady dobrej praxe z Českej republiky.

15:15 - 15:30   Záverečná diskusia, zhrnutie

Záznam z webináru si môžete pozrieť tu:


Späť na zoznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací