BestCreta Products

Ivana Francistiová
francistiova@wi-fire.sk

Charakteristika

• Distribútor farmárskych surovín a remeselných výrobkov / drogérie / debničkový systém

Produktové kategórie

• Čaje, bylinky, obilné kávy, kakao
  • Konzervované a nakladané potraviny
  • Korenie, koreniace zmesy, ochucovadlá
  • Nápoje
  • Oleje a tuky
  • Sladidlá, cukor, med, sirupy
  • Cestoviny
  • Tyčinky muesli a lisované

Región distribúcie

Certifikáty

• Certifikát - BIO

Iné

S kódom SKOLA2021 majú školy 10% zľavu na celý sortiment ich výrobkov v e-shope. Špeciálnu pozornosť odporúčame venovať kategórii olivových olejov. Terra Creta – Jediný vysledovateľný a najviac oceňovaný olivový olej na svete. Extra panenský olivový olej prvotriednej kvality pochádza výlučne z pozemkov spoločnosti, ktoré sa nachádzajú v oblasti Kolymvari, v západnej časti ostrova Kréta a je vyrobený z 100 % olív odrody “Koroneiki”. Inovatívny olivový mlyn zaručuje najvyššiu možnú úroveň zdravých atribútov spolu s výnimočnou prírodnou, sviežou chuťou. Estate olivové oleje sú dostupné v kategóriách: Extra panenský, Extra panenský PDO, a Extra panenský BIO Organický s označením PDO. Všetky oleje majú kyslosť vždy nižšiu ako 0,5%.