Váš názor na školské bufety

12. 7. 2023

Podľa novej vyhlášky, ktorá nadobudla platnosť 15.3.2023, sa bufetom zakazuje ponúkať určité jedlá a nápoje, a zároveň sa zdôrazňuje dôležitosť čerstvej zeleniny a ovocia v ich sortimente.

Chceli sme preto vedieť, aký názor majú rodičia a vyučujúci.

Z prieskumu nám vyšli tieto zaujímavé výsledky:

Zaujíma vás, aký názor má na novelu prevádzkovateľ školského bufetu a učiteľka v škole? Pustite si náš webinár o školských bufetoch!

Prieskum potvrdzuje trend rodičov smerujúci k zdravšiemu a vyváženejšiemu stravovaniu v škole. A to je skvelá správa!

Neviete ako vyzerá kvalitná školská desiata? V našom článku nájdete nápady na zdravé a chutné jedlá.

Je čas na zmenu! Spoločne môžeme dosiahnuť zdravšie stravovanie pre naše deti v školách. Ako môžete prispieť?

• Podporte iniciatívy zamerané na zlepšenie stravovania v školách.
  • Diskutujte s riaditeľmi škôl a bufetov o dôležitosti zdravej ponuky.
  • Zdieľajte svoje názory a výsledky prieskumu na sociálnych sieťach. Zdieľať ich môžete z nášho Facebooku aj Instagramu.
  • Zostaňte angažovaní a aktívni v procese zlepšovania stravovania pre vaše deti.

Ďakujeme všetkým za názory!