Slow Food Pressburg x Skutočne zdravá škola

8. 12. 2022

Možno neviete, ale naši kamaráti zo Slow Foodu oslavujú 10.12. krásnych 10 rokov!

Týmto článkom by sme radi zhrnuli naše doterajšie spoločné aktivity a predstavili Vám možno tie, ktoré ešte nepoznáte.

Poďme na to!

Riaditeľka Slow Foodu, Petra Molnárová, je súčasťou nášho tímu. Viac o nej si môžete prečítať tu.

Zo Slow Foodom sme sa v rámci webinára rozprávali na tému: Slow Food do slovenských škôl? Áno, dá sa

My veríme, že sa dá! Nájdite si postupne body, ktoré by ste mohli začať robiť na Vašej škole. :)

Neostaneme len pri hovorenom slove. So Slow Foodom sme spísali metodiky na rôzne témy:

Všetky ich nájdete tu.

Mapa edukačných fariem sa nám postupne plní a aj za to vo veľkej miere vďačíme Slow Foodu.

Ešte nekončíme!

Prečítajte si články na tému Mäso: áno alebo nie? alebo o tom Ako si vyrobiť kvetinovú bombu

Hľadáte materiály k predstaveniu témy plytvania jedlom? Tu ich nájdete na jednom mieste.

Slow Foodu prajeme minimálne ďalších úspešných 10 rokov!

Viac informácii o oslavách nájdete v evente na Facebooku.