Aby sme dokázali presadiť lepšie stravovanie na školách a v škôlkach, potrebujeme vašu podporu. Môžete nás podporiť rôznymi spôsobmi, alebo sa do iniciatívy rovno zapojiť.

Podporte nás finančne

Prispejte na prevádzku našej iniciatívy a pošlite ľubovoľnú čiastku na účet číslo SK2183300000002901829114 s predmetom podporujem Skutočne zdravú školu.

Staňte sa signatárom iniciatívy

Pridajte sa k tým, ktorí našu iniciatívu podporujú. Pošlite nám email na info@skutocnezdravaskola.sk, kde napíšete vaše meno, priezvisko, profesiu a prípadne krátky text, prečo ste sa rozhodli podporiť našu iniciatívu. Podľa vašej preferencie môžete priložiť aj vašu fotografiu.

Napíšte nám príklad dobrej praxe

Ak ste členom školského zariadenia a myslíte si, že deťom varia podľa kritérií Skutočne zdravej školy, navrhnite vašu školu ako príklad dobrej praxe. Pošlite nám odkaz na web, kde je uverejnený jedálniček, prípadne opíšte aktivity, ktoré táto škola realizuje v rámci podpory kultúry stravovania.

Informujte o programe Skutočne zdravá škola riaditeľa či riaditeľku vašej školy

Ak máte záujem, aby vaše deti chodili do Skutočne zdravej školy, napíšte o programe riaditeľovi alebo riaditeľke.

Odoberajte náš mesačný newsletter

- Newsletter

Sledujte nás na sociálnych sieťach a dajte o nás vedieť vašim známym a priateľom

Ďakujeme za pomoc!