Chutné obedy - ani zrnko na zmar

30. 3. 2023
ZŠ Kukučínová, Vranov nad Topľou

Obedy, ktoré chutia sú základom ako znižovať odpad v školských jedálňach. V našej školskej jedálni vidieť už prvé úspechy. Trvalo to trochu dlhšie, no vzdelávanie v tejto oblasti sa začína odzrkadľovať. Deťom obedy  chutia, čoho dôkazom sú prázdne taniere. Musím podotknúť, že keď sme vstupovali do programu, bolo veľa žiakov, ktorí nemali v obľube zeleninu a ovocie. Dovolím si tvrdiť, že dnes už to tak  nie je a deti radi skúšajú nové chute a nové jedlá, o ktorých potom diskutujeme aj na hodinách a dávame spätnú väzbu vedúcej školskej jedálne. S týmito informáciami kuchyňa aktívne pracuje a snaží sa eliminovať negatívne javy.

Chutné obedy - ani zrnko na zmar 1Chutné obedy - ani zrnko na zmar 1Chutné obedy - ani zrnko na zmar 1Chutné obedy - ani zrnko na zmar 1Chutné obedy - ani zrnko na zmar 1Chutné obedy - ani zrnko na zmar 1Chutné obedy - ani zrnko na zmar 1Chutné obedy - ani zrnko na zmar 1
Späť na zoznam