Deň s pohybom a bez sladkostí

23. 6. 2023
Spojená škola Piešťany

Dnes naši žiaci zažili pohybovo-športové dopoludnie. Úspešne zdolávali jednotlivé disciplíny ako hod na cieľ, preskoky cez švihadlo, krúženie kruhom, kop do brány, drepy, beh na 30 a 60 m, prešli si prekážkovou dráhou nakreslenou na školskom chodníku. Zahrali sme sa aj s novými padákmi, ktoré sme vyhrali za 1.miesto v celoslovenskej výtvarnej súťaži pri príležitosti Svetového dňa obezity 2023. Na záver všetkých čakala zdravá odmena a to melón a ovocné jahodové, banánové a pomarančové smoothie nápoje. Tento deň sme si naozaj užili, s dobrou náladou zašportovali a hlavne bez sladkostí sme sa odmenili.

Deň s pohybom a bez sladkostí 1Deň s pohybom a bez sladkostí 1Deň s pohybom a bez sladkostí 1Deň s pohybom a bez sladkostí 1Deň s pohybom a bez sladkostí 1Deň s pohybom a bez sladkostí 1Deň s pohybom a bez sladkostí 1Deň s pohybom a bez sladkostí 1Deň s pohybom a bez sladkostí 1Deň s pohybom a bez sladkostí 1Deň s pohybom a bez sladkostí 1Deň s pohybom a bez sladkostí 1
Späť na zoznam