Dni prírody - exkurzia v Berry Farm

9. 9. 2022
ZŠ Záhorská Ves

Pod vedením miestnych pracovníkov sme absolvovali workshopy, prostredníctvom ktorých sme sa oboznamovali s problematikou životného prostredia na Slovensku aj vo svete. Počas vedomostného kvízu sme sa dozvedeli, že človek ročne pri všetkých svojich činnostiach môže spotrebovať až 1,5 milióna vody! Následne sme sa pokúšali dobiť si svoj mobilný telefón pomocou vlastného športového výkonu na bicykli. Čakala na nás aj prehliadka čučoriedkových sadov, počas ktorej nám majiteľka farmy dovolila natrhať si niekoľko čučoriedok do vlastného pohára.

Na záver sme priložili ruku k dielu aj my a spolupodieľali sa na sadení levandúľ a príprave okrasnej skalky.

Dni prírody - exkurzia v Berry Farm 1Dni prírody - exkurzia v Berry Farm 1Dni prírody - exkurzia v Berry Farm 1Dni prírody - exkurzia v Berry Farm 1
Školský blog
Späť na zoznam