Malí farmári

28. 4. 2022
ZŠ Kukučínova, Vranov nad Topľou

Ak máme chuť na dobrý jarný šalát neskočíme do obchodu na zeleninu, ale dopestujeme si ju sami. Trvá nám to trochu dlhšie, no riadime sa príslovím, že za dobrým sa dlho čaká. Aj tento rok sme  si vyšli do našej školskej záhrady a pustili sa do práce. Pripravili si hriadky, semená a nezabudli na dobrú náladu. Teraz už čakáme, kedy nám zeleninka narastie a my si na nej pochutíme. Pani vedúca, školskej jedálne, nám totiž sľúbila, že si pre nás pripraví ten najlepší recept na jarný šalát a pripravi ho spolu s nami. Už teraz sa nám zbiehajú slinky. Držte nám palce, aby nám to vyšlo.

Malí farmári 1Malí farmári 1Malí farmári 1Malí farmári 1Malí farmári 1Malí farmári 1Malí farmári 1Malí farmári 1Malí farmári 1Malí farmári 1