Ovocie a zelenina

13. 6. 2023
ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra

Dňa 13.6.2023 sa na našej škole uskutočnila akcia pod názvom Ovocie a zelenina. Každá trieda dostala ovocie a ovocnú taštičku. 2 deti za každú triedu si prišli prebrať ovocie. Druhý stupeň si zahral kvíz, ktorý pripravila naša vedúca jedálne. Trieda 5.B tento kvíz vyhrala a odniesla si super cenu a to ovocného ježka. Prvý stupeň dostali omalovánky a ovocného ježka do školského klubu.

Vedúca jedálne deťom vysvetlila, aká dôležitá je pravidelná konzumácia ovocia a zeleniny, pre náš vývoj a zdravé stravovanie. Aj v našom školskom jedálničku máme každý deň zaradené ovocie, ktoré deti dostávajú pri preberaní obeda, alebo zeleninu vo forme šalátu k obedu.

Ovocie a zelenina 1Ovocie a zelenina 1Ovocie a zelenina 1Ovocie a zelenina 1Ovocie a zelenina 1Ovocie a zelenina 1Ovocie a zelenina 1Ovocie a zelenina 1Ovocie a zelenina 1Ovocie a zelenina 1Ovocie a zelenina 1
Späť na zoznam