Predškoláci na Biofarme Stupava

10. 8. 2023
MŠ Bohrova, Bratislava

S príchodom jari sa každoročne s deťmi vyberieme na Biofarmu v Stupave. Celé dopoludnie dáva možnosť deťom stráviť krásny deň v prírode, ale zároveň spoznať, pohladkať, či nakŕmiť rôzne domáce zvieratká. Nebolo inak tomu ani teraz, akvšak mali sme milého pána, ktorý deťom o zvieratkách a ich osude porozprával, kedy sa zvieratká kŕmia, čo jedia a pod. Zhovárali sa aj na tému, čo všetko nám zvieratká dávajú, čo sa vyrába napríklad  z mlieka a pod. V priestoroch Biofarmy sa nachádza malý obchodík, kde je možné zakúpiť si rôzne syrové výrobky, či domáci chlebík.

Zavŕšením výletu bolo vozenie sa na koči so zapriahnutým koňom. Deti boli špinvé od blata, statočne unavené, ale hlavne šťastné z krásneho dňa stráveného v prírode a v hlavičkách si odniesli množstvo zaujímavých informácií.

Predškoláci na Biofarme Stupava 1Predškoláci na Biofarme Stupava 1Predškoláci na Biofarme Stupava 1
Školský blog