Štedrý obed v praktickej škole

18. 12. 2023
Spojená škola, Piešťany

Dnes sme sa v praktickej škole pustili do prípravy vianočnej šošovicovej polievky, ktorá je u mnohých ľudí počas Štedrého večera alternatívou kapustnice. No a keďže k týmto sviatkom neodmysliteľne patria aj sladké dobroty, pripravili sme si i nadýchané kokosové muffiny. Náš malý, vianočný “štedrý obed” dopadol výborne - veľmi sme si pochutili a keďže to bolo naše posledné varenie pred prázdninami, popriali sme si navzájom aj krásne sviatky.