Zdravé detské oslavy v PrimaKids

17. 3. 2023
Súkromná MŠ PrimaKids, Senec

Zdravé detské oslavy v PrimaKids Keby sme deťom dali hádanku, čo nesmie chýbať na každej narodeninovej oslave, viete čo by odpovedali? No predsa torta. Asi každé dieťatko máva doma klasickú tortu upečenú z korpusu, sladkým krémom alebo čokoládou. Viete že aj my mávame skvelú a chutnú tortičku? Ale nie je to taká obyčajná čokoládová, ale vyrobená z  ovocia. Vždy sa nám na ňu zbiehajú slinky a keď sa do nej pustíme, po chvíli ostanú len prázdne tanieriky. Aj takto sa v rámci projektu skutočne zdravá škola postupne učíme čo je pre naše zdravie najlepšie. Chutná tortička, v tvare ježka, žabky alebo žraloka, ovocné chobotničky, čo viac si môžeme dopriať ako tortu ktorá je plná vitamínov a dodá nám plno energie na celý deň. PrimaKids

Späť na zoznam